Stroje reklamowe producent Elabika, czyli co nowego w czerwcu 2013?

Stroje reklamowe

Dawno, dawno temu, ale już wówczas, gdy projektowaliśmy i tworzyliśmy

stroje reklamowe,

byliśmy bardzo czuli.

Czuli na sugestie, insynuacje, propozycje, gdy ktoś napisał, zadzwonił z informacją, że nie tylko my uwielbiamy słowo – ELABIKA. I od razu robiło nam się smuto i przykro. Bo tematem rozmowy nie były

stroje reklamowe,

ani

maskotki reklamowe,

czy też

gadżety reklamowe.

Elabika stroje reklamowe producent Smok EUgeniusz

 

Ba „naszego” korespondenta lub rozmówcę nie interesowały nawet stroje reklamowe allegro, czy też maskotki reklamowe cena, a nawet stroje reklamowe wypożyczalnia.

Natomiast uporczywie twierdził, że ktoś, gdzieś tam na świecie zatęsknił do słowa Elabika z kropką. A po kropce, hulaj dusza i co fantazja podpowie.

I w ten oto sposób „ulegliśmy czarowi”, choć raczej presji, by skorzystać z „okazji” i samemu zarejestrować nie jedną tego typu domenę. W taki oto sposób komuś zapłaciliśmy za coś, z czego nikt nie miał zamiaru korzystać. Nie korzystaliśmy my. Ani nie korzystały stroje reklamowe naszej produkcji.

Ponieważ po pewnym czasie zorientowaliśmy się na czym tak naprawdę polega ten domenowy biznes, z wielu z nich zrezygnowaliśmy. I co?

Nic się nie stało. Żadnej burzy. Żadnego trzęsienia ziemi.

Mało tego, nikt nie przyłączył się do naszej misji, by promować

stroje reklamowe na zamówienie.

Z tego, wspomnianego wcześniej okresu pochodzi właśnie domena elabika.pl. Przyznajemy, nie zapomniana, ale zaniedbana. Ale z drugiej strony ile można tworzyć internetowych bytów?

Niektórzy twierdzą, że nawet nieskończenie wiele, rozsądnie wzajemnie powiązanych, generuje właściwy ruch sieciowy, zapewniając odpowiednią konwersję.

My, nosząc dumne miano

stroje reklamowe Kraków,

cytując nie koniecznie ulubionego klasyka, nie poszliśmy tą drogą. I nasze

Elabika stroje reklamowe producent Miś Szansuś

 

stroje maskotki dla dorosłych

promujemy w mniej rozbudowany sposób.

Co oczywiście nie znaczy, by domenę Elabika.pl przenieść w internetowy niebyt.

Po głębokim namyśle, postanowiliśmy na rewitalizację. I poszukiwanie całkowicie nowej formuły, a może i przekazywanie, w miarę naszych możliwości, całkowicie nowych treści.

Ponieważ „dziura” w komunikacji ze światem trwa od czerwca 2013 roku, mamy nieco czas na dopracowanie, a może i udoskonalenie formuły naszych przekazów.

A na razie  skupiamy się na, nazwijmy to, miesięcznych raportach z naszej wirtualnej i medialnej obecności oraz działalności. Oczywiście, zwłaszcza z tak odległej perspektywy trudno o precyzję przekazu, ale opierając się na sieciowych datach, pozostaje nam przypomnieć, że 4 lata temu, również w czerwcu chwaliliśmy się nie tylko tym, że zaprojektowaliśmy

kostiumy reklamowe

dla Restauracji Pod Siekierkami ze Szczawnicy.

I tak, jakoElabika stroje reklamowe producent Dino Krasnobród

stroje reklamowe producent,

a nie oczywiście

stroje maskotek wypożyczalnia,

zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy również takie stroje reklamowe na zamówienie, jak:

Miś Szansuś, czyli przebranie dla animatora na zlecenie Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnego „SZANSA,

Dino, czyli dinozaur przeznaczony do celów statutowych Ścieżki Edukacyjnej Dinozaury w Krasnobrodzie,

Słoń dla nie istniejącej już Kasy Wspólnota oraz Smok Eugeniusz wykorzystywany w trakcie unijnej kampanii promocyjnej Województwa Małopolskiego.

A na koniec rekomendacja oraz informacja, że Elabika, jako chodzące maskotki producent to także takie miejsca w mediach społecznościowych, jak: nasz firmowy kanał filmowy na You Tube, jak i profile w mediach społecznościowych: Twitter, Google+ oraz Facebook.